Wrocławska Szkoła Rysunku

Działamy we Wrocławiu od 2007 roku. Obecnie dysponujemy najliczniejszą kadrą dydaktyczną spośród pracowni w zachodniej części Polski. Dopracowany system szkolenia sprawił, że od wielu lat nasi uczniowie są w ścisłej czołówce osób zdających egzaminy wstępne na Wydział Architektury we Wrocławiu i Poznaniu oraz na Akademiach Sztuk Pięknych w całej Polsce. Nie tylko przygotujemy Cię do egzaminu - dzięki nam poznasz podstawy projektowania, mechanikę studiów oraz twojego późniejszego zawodu. Oprócz zwykłych zajęć przerobisz warsztaty projektowe, spotkasz się z czynnymi przedstawicielami zawodów kreatywnych oraz poznasz tajniki ich pracy.

Uczenie to nasza pasja - wszyscy wykładowcy WSR to czynni architekci oraz artyści. Główni prowadzący to: Karolina i Michał Koseccy, Anna Stachi, Alicja Jaworska, Anna Kusz, Bartosz Bubniewicz oraz Bartosz Wojdyga. Stale współpracują z nami nasi asystenci: Daria Sidarewicz, Ewa Kuczała oraz Anna Lewandowska. Kadra zwiększa się rokrocznie - rekrutujemy najlepszych z naszych absolwentów.

Do dyspozycji mamy największą pracownie artystyczną we Wrocławiu (a nawet i w Polsce - ponad 200m2) - Piłsudskiego 99 to miejsce, w którym nie tylko uczymy rysunku - u nas odbywają się wykłady, wernisaże, konferencje. Nigdzie indziej nie uświadczysz takich warunków pracy, w tak fantastycznym miejscu. Oddalona tylko o 100m od Dworca Głównego PKP, otoczona śródmiejską zabudową pracownia, wokół której pełno jest punktów usługowych i gastronomicznych, na pewno spełni twoje wymagania przestrzenne :)

Gwarantujemy, że poza nauką doświadczysz wielu godzin wspaniałej zabawy, spędzając czas wśród naprawdę wartościowych oraz przemiłych ludzi.

Czekamy na Ciebie - Zapraszamy do współpracy!